Rozwiązania dla domu

Rozwiązania

DLA DOMU

Chciałbyś obniżyć koszty energii elektrycznej i ogrzewania w swoim gospodarstwie domowym?

Nasza oferta jest dla Ciebie!

Zobacz ofertę

Ze względu na fakt, że ceny energii wciąż rosną, odnawialne źródła energii (OZE) stają się coraz bardziej atrakcyjne! Umożliwiają obniżenie stałych miesięcznych kosztów oraz korzystnie wpływają na ochronę środowiska.

Fotowoltaika

Obniż rachunki za energię niemal do zera i zyskaj niezależność dzięki instalacji fotowoltaicznej! Gwarantujemy najlepszą jakość instalacji, atrakcyjne warunki gwarancyjne i najwyższe standardy obsługi klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pompy ciepła

Wybierz ekonomiczne, wydajne i ekologiczne źródło ciepła! Pompa ciepła zestawiona z instalacją fotowoltaiczną to skuteczny sposób na stworzenie praktycznie bezkosztowego i bezemisyjnego gospodarstwa domowego!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ładowarki

Prawie każdy producent ma dziś w ofercie elektryki i hybrydy typu plug-in, a klienci coraz chętniej po nie sięgają. Ich ładowanie staje się prostsze, szybsze i tańsze niż kiedykolwiek dzięki nowoczesnym ładowarkom!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Magazyn energii

Zyskaj pełnię niezależności od sieci elektroenergetycznej dzięki domowemu magazynowi energii! Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz przejmować się przeciążeniami sieci czy przerwami w dostawach prądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Carporty

Bezpieczne parkowanie i darmowa energia słoneczna dzięki wiatom fotowoltaicznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Turbiny wiatrowe

Wykorzystaj wiatr do produkcji energii dla Twojego domu! Pomożemy Ci zbudować własną mikroinstalację wiatrową i zadbamy o wszystkie formalności, byś mógł cieszyć się darmowym prądem pozyskanym z wiatru.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ