fbpx

Blog

Czy instalacja fotowoltaiczna pozwala uniezależnić się od zakładu energetycznego?

Często mówimy o tym, że dzięki instalacji fotowoltaicznej można cieszyć się własnym prądem, zapominając o podwyżkach cen. Czy to oznacza, fotowoltaika pozwala zupełnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii?

Nawet 95% dofinansowania na OZE w Bielsku-Białej

Mieszkańcy Bielska-Białej planujący inwestycję w OZE dostali wyjątkową możliwość - w ramach projektu “Odnawialne Źródła Energii” mogą otrzymać dofinansowanie pokrywające nawet 95% kosztów inwestycji! Do kogo skierowany jest projekt i jak można uzyskać dofinansowanie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące projektu!

Fotowoltaika - kiedy to się zwróci?

Moment, w którym inwestycja w instalację się zwraca, jest dla wielu klientów kluczowy. To właśnie wtedy zaczynają cieszyć się darmowym prądem. Ile może trwać zwrot z inwestycji? Sprawdzamy różne scenariusze!

"Mój prąd" krok po kroku

Wielokrotnie wspominaliśmy o rządowym programie “Mój prąd”, którego celem jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych. Przyjrzyjmy się bliżej jego zasadom.

Kim jest prosument

Szukając informacji o fotowoltaice często natknąć się można na pojęcie “prosument”. Kogo ono dotyczy? Czy Ty też możesz zostać prosumentem? Sprawdźmy!

To musisz wiedzieć o montażu i obsłudze instalacji fotowoltaicznej. Część 1

Jakie warunki musi spełniać dach? Czy wytrzyma dodatkowe obciążenie? Ile czasu zajmie montaż? To tylko kilka z wielu pytań natury technicznej, jakie pojawiają się podczas rozmów o instalacjach fotowoltaicznych. Nie musicie szukać dłużej odpowiedzi - znajdują się w tym artykule!

Bezpłatne konsultacje: +48 504 142 024